Info o TJ Sokol v Červeném Hrádku (Plzeň)

V neděli 24.8.2014 proběhl v dějinách TJ první šachový turnaj.  A ten také zahájil další aktivitu TJ červený Hrádek a to Šachový kroužek.

Místo: Sokolovna Červený Hrádek, Červenohrádecká 27, Plzeň, okres Plzeň-město

Termín: 24.8.2014 od 10:30

Systém hry: Každý s každým, počet kol dle počtu účastníků, 2×5 minut na partii dle pravidel FIDE pro blesková šach. Při rovnosti bodů rozhodují další kriteria v pořadí: 1. počet výher 2. vzájemná partie 3. SB 4. los

Prezentace: 10:30-11:15

Zahájení hry: 11:45

Ukončení: Dle poctu účastníků (autobus do Plzně jede v pravidelných intervalech)

Ceny: 1. místo 1000,-CZK, dále (i) hodnotné věcné ceny

Startovní poplatek: Dospělí 95,-CZK mládež (nar. 1997 a mladší), členové TJ Sokol Červený Hrádek 50,-CZK

Přihlášky: Předem telefonicky či sms na ředitele turnaje / web / e-mail / na místě S PŘÍPLATKEM 10,-CZK

Pořadatel: TJ Sokol Červený Hrádek

Partneři: SECE,s.r.o, svethrani.cz

Ředitel turnaje: Ing. et Bc. Marek Pokrupa, mt. 604 119 394

Ostatní: V hrací místnosti je zajištěno občerstvení včetně obsluhy. Každý lichý hráč s sebou přinese šachovou soupravu a hodiny. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout hráče pokud by jeho přijetím došlo k překročení kapacity sálu (doporučujeme přihlásit se předem) nebo v případě nedostatku hracího materiálu.