Info o TJ Sokol v Červeném Hrádku (Plzeň)

Během léta proběhla oprava podlahy a obložení tělocvičny za finančního přispění Úřadu MO Plzeň 4. TJ Sokol Červený Hrádek tímto děkuje MO Plzeň 4 za poskytnutí dotace.

Za TJ Sokol Červený Hrádek Martin Kubin

Poděkování: TJ Sokol Červený Hrádek děkuje za příspěvek na činnost, konkrétně na energie spojené s provozem budovy v roce 2019 z dotačního programu v oblasti kultury, sportu a investic pro rok 2019, a dále za příspěvek z dotačního programu Mikrogranty II na cvičební pomůcky. Tento příspěvek výrazně pomohl činnosti TJ Sokol Červený Hrádek.

Za TJ Sokol Červený Hrádek Martin Kubin

V letošním roce proběhla oprava štuků a výmalby v tělocvičně TJ Sokol Červený Hrádek. Tuto akci umožnil příspěvek 80 000 Kč z odboru sportu MMP. Výbor TJ Sokol Červený Hrádek tímto děkuje MMP za finanční příspěvek.

Za TJ Sokol Červený Hrádek Martin Kubin

Poděkování: TJ Sokol Červený Hrádek děkuje za příspěvek na činnost, konkrétně na energie spojené s provozem budovy v roce 2018 Úřadu MO Plzeň 4.